Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
25/01/2020 - 21:45

Kordian ma wiele pasji, a jedną z nich jest kibicowanie sądeckim sportowcom

Muzyk zyskał popularność dzięki włączeniu aspektów folklorystycznych do piosenek tanecznych. W 2019 roku tworzył też w nurtach popowych. Można nazwać Kordiana artystą o wielu twarzach, lecz niewiele osób wiedziało o jego zamiłowaniu do sportu.

Kordian widywany był między innymi na galach sportów walki, czy też turniejach sportowych dla dzieci. W styczniu premierę miał jego najnowszy teledysk do piosenki „Życie jest cudem tak, czy nie”. Klip ma w sobie wiele sportowych akcentów, nagrywany był między innymi w sali treningowej, a także na boisku. Wystąpili w nim znany polski bokser Mariusz Wach i mistrz sportów walki Łukasz Pławecki.

Zobacz: Znamy już finalistów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Ten ostatni ma ringowy przydomek „Boom Boom” i był triumfatorem poprzedniej edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. W 2019 roku zdobył dwa tytuły Mistrza Świata.

Organizatorzy plebiscytu, którego „Sądeczanin” jest głównym partnerem medialnym, postanowili uczynić Kordiana gościem specjalnym zbliżającej się gali finałowej zaplanowanej na 10 lutego 2019 roku w Hotelu Beskid. Muzyk przyjął propozycję oraz potwierdził swoją obecność. Co ciekawe podczas imprezy będzie można zobaczyć najnowszy teledysk artysty z Żeleźnikowej Wielkiej.

([email protected]). Fot. archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020