Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
26/03/2022 - 12:00

Krynica: grają dla hokeistów z Ukrainy, Naprzód Janów Niedźwiadki Sanok 2:1

W pierwszym meczu międzynarodowego młodzieżowego turnieju hokeja na lodzie (25-27 marca), rozgrywanego w Krynicy-Zdroju, Naprzód Janów pokonał Niedźwiadki Sanok, po rzutach karnych 2:1. Dochód z tego sportowego wydarzenia przeznaczony jest dla młodych ukraińskich hokeistów Galicyjskie Lwy.

Hala lodowa MOSiR w Krynicy-Zdroju, w dniach 25-27 marca jest miejscem międzynarodowego młodzieżowy turnieju hokejowego.  Zmagania sportowe Tauron Hokej Cup rozpoczęło wieczorne spotkanie drużyn Naprzód Janów i Niedźwiadków z Sanoka.

Po rzutach karnych Naprzód Janów pokonał Niedźwiadki Sanok,  2:1. Najlepszymi zawodnikami meczu zostali bramkarze obu drużyn. 

26 marca o godz. 17 w meczu hokejowym drużyna z  Janowa spotka się z Team Małopolska (Nowy Targ i Krynica), zaś 27 marca o godz. 15. Team Małopolska z drużyną hokeistów z Sanoka.

Dochód z turnieju przeznaczony jest dla ukraińskich hokeistów o nazwie Galicyjskie Lwy. Młodzi sportowcy z Ukrainy, którzy przebywają w Krynicy zbierają pieniądze na wyjazd turniejowy do Frydka-Mistka w Czechach. (MK) fot. (MK) Dziękujemy za przesłanie błędu