Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
08/11/2020 - 17:50

Mamy awans! UKS 3 Staszkówka Jelna jest w Centralnej Lidze Juniorek PZPN

Podczas ostatniego turnieju piłkarki z UKS 3 Staszkówka Jelna wywalczyły awans. Fenomenalne dziewczyny po raz kolejny zostały zasypane lawiną gratulacji. Na wiosnę będziemy mogli obserwować ich zmagania w Centralnej Lidze Juniorek organizowanej przez PZPN.

Zawodniczki z U-15 zagrały w miejscowości Przeciszowa kolejny turniej eliminacyjny, który przejdzie do historii. W trakcie rozgrywek walczyły o awans do Centralnej Ligi Juniorek organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Dla piłkarek z Gródka nad Dunajcem to nie pierwszy taki sukces.

W turnieju wzięły udział cztery najlepsze ekipy, które zostały wyłonione z dwóch grup w Małopolsce. Mecze rozgrywane były dwa razy po 20 minut, w systemie każdy z każdym. Wyniki w poszczególnych starciach prezentują się następująco:

- Trójeczka - Wisła Brzeźnica 4:0
- Trójeczka - AP Przeciszów 5:1
- Trójeczka - LUKS Skrzyszów 4:1

Czytaj też: UKS 3 Staszkówka Jelna: jak wygląda trening Mistrzyń Polski? [WIDEO]

Jak widać, przewaga naszych piłkarek była znaczna i imponująca. To nie jest tak, że o wygranej zadecydował jeden przypadkowy gol lub przesądziło szczęście. Po raz kolejny mamy zaszczyt obserwować solidne przygotowanie dziewczyn w połączeniu z ich talentem, które, mimo ciężkich treningów, owocuje na decydujących meczach.

Dzięki kompletowi wygranych UKS 3 Staszkówka Jelna zajęła pierwsze miejsce. W ten sposób uzyskała na wiosnę awans do Centralnej Ligi Juniorek. Ich zmagania będziemy podziwiać już za kilka miesięcy. Gratulacje! (k.kos@sadeczanin.info, fot. UKS 3 Staszkówka Jelna)Dziękujemy za przesłanie błędu