Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
01/04/2021 - 17:00

Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny: kolejna "15" nominowanych

Do 9 kwietnia można zgłaszać kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Nominowanych cały czas przybywa. Prezentujemy kolejną "15".

Marcin Janusz- siatkarz urodzony 1994r. w Nowym Sączu, wychowanek Dunajca Nowy Sącz. Gra w Trefl Gdańsk, klubie, który znajduje się w najwyższej lidze piłki siatkowej mężczyzn.

Marcin Siemaszko- pochodzący z Nowego Sącza zawodnik Juvenii Kraków, klubu grającego w ekstralidze rugby.

Jędrzej Rajca - uprawia kick-boxing. Pochodzi z Nowego Sącza, ale trenuje na Wyspach Brytyjskich . W 2020 roku odnotował duże sukcesy:złoty medal na mistrzostwach Europy WFMC w Birmingham oraz srebrny na jednym z największych turniejów kick-bokserskich – Puchar Świata federacji WAKO.

Damian Kusz - uprawia kick-boxing. Pochodzi z Nowego Sącza, ale trenuje na Wyspach Brytyjskich. W 2020 roku wywalczył złoty oraz srebrny medal na mistrzostwach Europy WFMC w Birmingham

Aleksandra Cygan-zawodniczka UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna. W 2020 roku Reprezentacja Polski U-17 w piłce nożnej kobiet wygrała silnie obsadzony turniej w Hiszpanii. W składzie biało czerwonych rozegrała wszystkie spotkania.

Czytaj dalej na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020