Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
16/05/2024 - 18:00

Nordic walking ze specjalistą. Nie przegap tych warsztatów w Miasteczku Zdrowia

Nordic walking z roku na rok rośnie w popularność. Dla niektórych chodzenie z kijkami to sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, dla innych sposób na utrzymanie zdrowia, kondycji, pokonanie własnych słabości na górskich szlakach, dla innych dyscyplina sportowa. Już 20 maja w Miasteczku Zdrowia towarzyszącym XI Seminarium o Zdrowiu Sądeczan, będzie można wziąć udział w warsztatach, na których otrzymacie wskazówki, jak uprawiać ten sport bezpiecznie.

Niezależnie od pobudek osób sięgających po kijki, jak w każdej dyscyplinie sportu warto dowiedzieć się więcej na temat tego, jak ćwiczyć, by uzyskać zamierzony skutek – w tym wypadku przede wszystkim odciążyć stawy. I taką właśnie okazję będziecie mieli podczas warsztatów, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek o godzinie 9. i 10. a poprowadzi je dla Was mgr Elżbieta Maliszewska z katedry wychowania fizycznego Akademii Nauk Stosowanych. 

Darmowe badanie słuchu! Zapraszamy do Miasteczka Zdrowia już 20 maja

I nie będą to warsztaty „na sucho”, bo pod okiem fachowca ruszycie na trwający około 45 minut spacer po ścieżkach i trasach rowerowych, które są w pobliżu Miasteczka Zdrowia.

Zainteresowanych zapraszamy na Miasteczko Zdrowia już 20 maja do siedziby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu przy ul. Kościuszki 2 już przed godziną 9. Warsztaty są bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych, wszyscy, którzy są nimi zainteresowani proszeni są o zgłoszenie się do recepcji Miasteczka Zdrowia po odbiór opaski. Recepcja działać będzie w sali gimnastycznej (budynek B). Organizatorzy zapewniają kijki dla uczestników.

Z kolei o możliwości zrobienia cytologii i badania PSP pisaliśmy w publikacji Zrób bezpłatnie cytologię i badanie PSA. BADABUS czeka na Miasteczku Zdrowia już w najbliższy poniedziałek, o darmowych badaniach gęstości kości w artykule Bezpłatne badanie: „Zmierz Się” z osteoporozą na Seminarium o Zdrowiu Sądeczan

([email protected] Fot.: archiwum sądeczanin.info/Festiwal Biegowy) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu