Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
30/12/2022 - 10:15

Ostatni dzień w roku na sportowo. W Gorlicach odbędzie się kolejny Bieg Sylwestrowy

Czy 31 grudnia to odpowiedni dzień żeby uczestniczyć w różnego rodzaju sportowych wydarzeniach? Oczywiście, że tak. Najlepiej świadczy o tym fakt, że organizowany w Gorlicach Bieg Sylwestrowy cieszy się dużym zainteresowaniem. Zawodnicy rywalizować będą również w tym roku.

Sylwester w Gorlicach

31 grudnia kojarzy się nam przede wszystkim z hucznym żegnaniem starego i witaniem nowego roku. Wiele osób wybiera się wówczas na różnego rodzaju imprezy czy po prostu świętuje w gronie rodziny i znajomych. Zanim jednak rozpoczniemy balować, możemy nieco aktywniej spędzić ten dzień.

To właśnie wtedy w Gorlicach odbędzie się kolejny Bieg Sylwestrowy. Rozegrany zostanie na dystansie 5 i 10 km. Jego trasa, podobnie jak rok temu, prowadzić będzie przez ulice osiedla Królów - Batorego i Kochanowskiego. Osoby startujące na krótszym z dystansów zrobią dwie pętle, a te na dłuższym – cztery.

Bieg Sylwestrowy

- Za zajęcie miejsc 1-6 w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn na obu dystansach oraz w klasyfikacji wiekowej na 10 km przewidziano nagrody finansowe, puchary oraz dyplomy – informuje gorlicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zapisać mogą się wszyscy chętni. Termin mija 30 grudnia o godzinie 12. Wpisowe wynosi 60 i 70 zł. Spędźmy Sylwestra na sportowo! ([email protected], fot.: UM Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu