Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
01/01/2021 - 13:20

Pierwsze wzmocnienie? Strzelec wyborowy z III ligi będzie testowany w Sandecji

Zawodnik trzecioligowej Foto-Higieny Gać Marcin Przybylski, będzie testowany w Sandecji. W rundzie jesiennej zdobył dla swojej drużyny aż 16 bramek. W Nowym Sączu pojawi się 11 stycznia.

Wkrótce piłkarze Sandecji powrócą do treningów i rozpoczną okres przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2020/21. „Biało-czarni” ogłosili już listę transferową, na której widnieją nazwiska czterech zawodników . Z drużyny odchodzą też Maciej Korzym oraz Artem Dudik.

Klub poszukuje również wzmocnień. Jak poinformował na twitterze wiceprezes Sandecji – Arkadiusz Aleksander, od 11 stycznia sądeczanie testować będą zawodnika Foto-Higieny Gać - Marcina Przybylskiego. Ofensywny pomocnik w rundzie jesiennej zdobył 16 bramek i zajmuje czwarte miejsce wśród najlepszych strzelców trzeciej grupy III Ligi.

25-latek jest wychowankiem Śląska Wrocław. Występował również w Legionovii, Olimpii Zambrów i Podhalu Nowy Targ. W 2013 roku dwukrotnie pojawiał się na boiskach Ekstraklasy (zagrał w niej jednak łącznie tylko 3 minuty). Czy teraz zostanie zawodnikiem Sandecji? Przekonamy się wkrótce. (MP), fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu