Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
08/01/2021 - 11:15

Piłkarski talent ze Słopnic. Patryk Nowak na testach w Stomilu Olsztyn

Zawodnik IV-ligowego Sokoła Słopnice Patryk Nowak przebywa na testach w Stomilu Olsztyn. Zainteresowanie piłkarzem wykazuje wiele drużyn grających na najwyższym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Czy to początek dużej kariery?

Sokół Słopnice jest rewelacją IV-ligowych rozgrywek. Podopieczni trenera Wojciecha Tajdusia (który w rundzie wiosennej nie będzie już pełnił w klubie tej funkcji) zajmują 7.miejsce w tabeli. Warto zaznaczyć, że są oni przecież beniaminkiem i na tym poziomie występują po raz pierwszy w historii.

Zobacz także: Zmiany w Sandecji. Arkadiusz Aleksander ma nową funkcję w klubie

Jednym z liderów drużyny jest 21-letni napastnik Patryk Nowak. W rundzie jesiennej zdobył dla swojego klubu 16 goli, co daje mu 3. Miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców IV ligi wschodniej. Nie może zatem dziwić, że zwrócił na siebie uwagę większych klubów, które są gotowe sprawdzić zawodnika w swoich szeregach.

Zobacz także: Kto przychodzi, kto odchodzi? W Sandecji trwają przymiarki transferowe

Piłkarz przebywa obecnie na testach w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Wcześniej odbywał je również w Polonii Bytom i ekstraklasowym Podbeskidziu Bielsko-Biała (testowany był wówczas również jego brat – Fabian Nowak). Zainteresowanie napastnikiem jest zatem ogromne. Czy to początek dużej kariery? Wszystko na to wskazuje. (MP), fot.: Sokół SłopniceDziękujemy za przesłanie błędu