Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
10/12/2020 - 14:15

Salsa, ognista czerwień i fenomenalne kobiety. Tak się spełnia marzenia!

Po niedawnym zwycięstwie tancerzy hip-hopu w mistrzostwach Polski PZTCH stowarzyszenie ADeeM odnotowało kolejny sukces. Tym razem puchar i medale za pierwsze miejsce w międzynarodowym turnieju tańca przywiozły tancerki formacji Dancing Queens.

6 grudnia na zawsze zapisze się w pamięci wyjątkowych, inspirujących i fenomenalnych tancerek formacji Dancing Queens, które zdobyły pierwsze miejsce, wygrywając międzynarodowy turniej tańca International Polish Championships 2020 w Raszynie w kategorii Adult 2, czyli dorośli 31+, salsa.

- Królowe zawdzięczają sukces przede wszystkim swojej niezwykłej trenerce i tancerce formacji Anicie Migacz, jej wyobraźni, talentowi i zaangażowaniu oraz czujnemu, profesjonalnemu oku Dariusza Migacza – podkreśla Agnieszka Kosecka, żona, matka, nauczycielka i tancerka DQ. Udział w treningach pozwala uczestniczkom zajęć nie tylko nauczyć się dobrze tańczyć i poprawić kondycję, ale także oderwać się od codziennych obowiązków, świetnie spędzić czas wolny i spełnić marzenia, na które dotąd brakowało odwagi. 

Czytaj też: Tancerze ADeeM wytańczyli Mistrzostwo Polski. Weszli na światowy poziom!

Zobacz także: Mistrzyni Polski Justyna Migacz: dla mnie hip-hop wygrał z tańcem towarzyskim

Dla części formacji był to pierwszy występ na tak poważnym turnieju, ale mimo tremy tancerki starały się dać z siebie wszystko. - Trzeba zaznaczyć, że takich zespołów w Polsce jest zaledwie kilka. Po występie trenerkę rozpiera duma. Do sukcesu prowadzi długa droga, przede wszystkim praca oraz ogromne zaangażowanie. Ich aktywizacja w samorealizacji to główny cel, a piękny puchar to tak naprawdę ”skutek uboczny”.

Mikołajkowy turniej w Raszynie odbywał się w świątecznym nastroju, którego nie zakłócało przestrzeganie przez organizatorów obostrzeń sanitarnych. Ponieważ w hali nie było publiczności, poszczególni zawodnicy dopingowali się nawzajem, tworząc atmosferę życzliwości i prawdziwie sportowej rywalizacji. Na parkiecie zaprezentowało się wielu znakomitych tancerzy z Polski i zagranicy, wszyscy, bez względu na wynik turniejowej rywalizacji, doskonale się bawili, a tancerki formacji Dancing Queens mogą z pewnością powiedzieć, że w tym roku Święty Mikołaj przyniósł im szczególny prezent, na który bardzo solidnie zapracowały.

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy! ([email protected], fot. Dancing Queens)

Salsa, ognista czerwień i fenomenalne kobiety. Tak się spełnia marzenia!
Fot. Dancing Queens


Dziękujemy za przesłanie błędu