Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
01/12/2019 - 19:25

Sezon śniegowy na Sądecczyźnie uważamy za otwarty!

Zdjęcia załączone do tej publikacji zrobiliśmy dziś, 1 grudnia w Rytrze. W tym wypadku matce naturze pomogli ludzie, ale za to jedno jest pewne – aura zaczęła w końcu sprzyjać tym, którzy już dziś marzą o szusowaniu na nartach.

Meteorolodzy zapowiadali, że w grudzień wkroczymy ze śniegiem. Natura jednak nie miała zamiaru się do tych zapowiedzi dostosować i poza tym, że tu i ówdzie symbolicznie popruszyło, próżno szukać śnieżnej pokrywy na Sądecczyźnie.

Do rozczarowanym tym faktem spieszymy jednak z dobrymi wieściami – w Rytrze zaczyna się robić naprawdę biało. Przez całe dwa dni było tu naprawdę mroźno. Efekt? Widać na załączonych zdjęciach. Jest zatem szansa, że jednak uda nam się skorzystać z nart jeszcze w tym roku.

Trzymamy kciuki za wszystkie wyciągi funkcjonujące na Sądecczyźnie, bo co tu kryć – nasz region w dużej mierze żyje m.in. z turystyki zimowej, która nierozłącznie wiąże się z nartami, łyżwami, sankami itp. Chcecie pokazać wszystkim swój wyciąg? Skontaktujcie się z nami: [email protected]

ES [email protected] Fot.: KS i ES

Sezon śniegowy na Sądecczyźnie ogłaszamy za otwarty!
Zdjęcia załączone do tej publikacji zrobiliśmy dziś, 1 grudnia w Rytrze. W tym wypadku matce naturze pomogli ludzie, ale za to jedno jest pewne – aura zaczęła sprzyjać tym, którzy już dziś marzą o szusowaniu na nartach. Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020