Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
30/11/2022 - 13:15

Tak sądeczanie wspierają polską reprezentację! Przyślijcie nam swoje zdjęcia

Nadszedł dzień, na który kibice piłkarscy w Polsce czekali od dekad. Nasza kadra staje przed szansą wyjścia z grupy na Mistrzostwach Świata. Wszystko wyjaśni się w starciu z Argentyną. Mamy pierwsze zdjęcia pokazujące, jak sądeczanie wspierają „Biało-czerwonych”. Czekamy na kolejne!

Polska na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze

To będzie jeden z najważniejszym meczów polskiej reprezentacji w XXI wieku. Na taki dzień kibice „Biało-czerwonych” czekali przez 36 lat (wówczas ostatni raz awansowaliśmy do fazy pucharowej)! Po dwóch kolejkach Mistrzostw Świata nasi piłkarze z dorobkiem 4 punktów są liderem swojej grupy. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu zremisowali 0:0 z Meksykiem, a w drugim wygrali 2:0 z Arabią Saudyjską.

W środę zmierzymy się natomiast w decydującym spotkaniu z Argentyną. Wariantów jest kilka. Pewne jest jednak to, że awans da nam już remis. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nasze ostatnie starcie grupowe nie będzie tylko o honor. Wiele osób coś takiego przeżywa po raz pierwszy w swoim życiu.

Jak wspieracie Polaków? Czekamy na zdjęcia

Mecze naszej reprezentacji cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Cały kraj ściska kciuki za gwardię Czesława Michniewicza. We wtorek wyszliśmy do naszych czytelników z ciekawą inicjatywą. Mieszkańcy Sądecczyzny mogą nam wysyłać swoje zdjęcia, na których widać w jaki sposób wspierają naszą reprezentację. Szaliki, czapki, koszulki, specjalny wystrój mieszkań czy samochodów. Pierwsze osoby już się nimi z nami podzieliły.

Jak widzimy na fotografiach, w biało-czerwone barwy wystrojony jest samochód jednego z mieszkańców naszego regionu. Przybrały je lusterka i wlew na paliwo. Z tyłu rozłożony jest również duży szalik. Inne zdjęcie przedstawia natomiast rodzinę ubraną w biało-czerwone barwy. Tak kibicują nasi czytelnicy!

Czekamy na więcej podobnych zdjęć. Pokażcie nam w jaki sposób wspieracie Polaków. Wspólnie stworzymy wielką galerię! ([email protected], fot.: czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu