Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
30/05/2020 - 15:30

Takiego Międzynarodowego Biegu Charytatywnego Run 4 a Smile jeszcze nie było

Tegoroczny, siódmy już, Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile, każdy będzie pokonywał samodzielnie. Jedynym limitem jest własna wytrzymałość, a najważniejszym z bodźców - chęć pomocy Stasiowi Gołębiowi, choremu 6-latkowi.


W tym roku - jak piszą organizatorzy przypadającego na czas dziwnej pandemii "Run 4 a Smile" - biegniemy, maszerujemy, jedziemy na rowerach, rolkach, czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach. A wszystko to po uśmiech chorego Stasia Gołębia i już w najbliższy weekend 6-7 czerwca.

Staś cierpi na rzadką chorobę genetyczną, zespól Kabuki i inne schorzenia z nią związane. Między innymi od urodzenia ma problem z przełykaniem. Przeszedł operację antyrefluksową i obecnie jest odżywiany głównie przez gastrostomię.

Wpłaty indywidualne za udział w rywalizacji, w wysokości minimum 10 zł, zostaną przemnożone dzięki hojności sponsorów. Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie  i rehabilitację Stasia Gołębia, podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda. Wpłaty: http://www.sc.org.pl/stasgolab. Gośćmi specjalnymi będą: Arkadio, Kordian Cieślik, Tomasz Kowal, Ewa Novel, Orkiestra, Posions i The Sunflowers. (opr. red.)
 Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe