Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
25/08/2020 - 11:30

Uście Gorlickie: Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym i utrudnienia

W dniach 28-30 sierpnia przez dwie gminy:Uście Gorlickie oraz Ropę przejadą kolarze, zawodnicy Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym. Uwaga kierowcy, w związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym, w tym wokół Jeziora Klimkowskiego, tak chętnie odwiedzanego również przez nowosądeczan.

Od 28 do 30 sierpnia odbędą się Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym na terenie dwóch gmin: Uścia Gorlickiego oraz Ropy. Zawody rozegrane zostaną wokół Jeziora Klimkowskiego, w terenie miejscowości Klimkówka, Łosie, Bielanka, Leszczyny, Kunkowa, Uście Gorlickie. Są to miejsca wypoczynku sobotnio-niedzielnego, bardzo chętnie odwiedzane również przez nowosądeczan oraz turystów. 

Uwaga kierowcy, w związku z tym sportowym wydarzeniem nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na szosach w sobotę 29 sierpnia w godz. od 8 do 18 oraz w niedzielę, 30 sierpnia w godz. od 8 do 13. Dojazd do Uścia Gorlickiego, Wysowej oraz Hańczowej będzie możliwy objazdem, od Ropy przez Brunary i Czarną. (MK) fot. ilustracyjne aut. Dziękujemy za przesłanie błędu