Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
27/09/2020 - 23:55

W Krynicy walczyli najlepsi polscy mundurowi kickbokserzy

W weekend 26-27 września w Krynicy-Zdroju odbyły się Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu. W formule kick-light +70 srebro wywalczyła Teresa Baldowska (KP Grybów). Drugi na podium był również Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz). W zawodach uczestniczyła też sierżant Ewa Bulanda, policjantka z limanowskiej komendy policji.

W Krynicy walczyli najlepsi kick-bokserzy i kick-bokserki w mundurach z całej Polski. Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych rozegrano w stylach pointfighting, kick light i K-1.W formule kick-light +70 drugie miejsce zajęła Teresa Baldowska (KP Grybów). Drugi na podium był też Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz).

W zawodach uczestniczyła też sierżant Ewa Bulanda z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. - Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu 2020 r. przechodzą do historii. Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nie było możliwości sprawdzenia formy... w trzech najniższych kategoriach, oprócz mnie, nie wystartowała żadna mundurowa pani.

Moim osobistym sukcesem było zrobienie wagi sprzed kilku lat i powrót do kategorii -48 kg. Cóż może następnym razem coś powalczymy? – napisała Ewa Bulanda na Instagramie.

Ewa Bulanda sporty walki, kickboxing i boks  trenuje od 2005 roku czyli od 15 lat. W tym czasie stoczyła ponad 130 pojedynków. 22 tytuły Mistrzyni Polski zdobywała w różnych stylach walki, od pointfightingu przez light contact, full contact, low kick czy K-1.

Ewa Bulanda jest wicemistrzynią świata w kickboxingu FC. Znajduje się w setce najlepszych sportowców policyjnych Polski. Jest trenerką 2 klasy boksu i 2 klasy kickboxingu. Organizatorzy Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu: UKS Evan Nowy Sącz i Polski Związek Kickboxingu (MK) fot. aut.

Najlepsi polscy mundurowi kickboxingu walczyli w Krynicy
W Krynicy-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu:


Dziękujemy za przesłanie błędu