Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
10/07/2020 - 13:20

Wypoczynek w Krynicy i Muszynie. Zobacz najfajniejsze hotele i pensjonaty

Krynica jest kurortem oferującym moc atrakcji. Odnowiona Polana Janówka, Park im. M. Dukieta z multimedialną fontanną, Park Słotwiński, a w nim tężnia solankowa, Góra Parkowa, na którą można wjechać kolejką, deptak z pijalnią wód mineralnych, wieża widokowa to symbole miejscowości. Marzysz, aby tu wypocząć? Sprawdź, gdzie znajdziesz doskonałe miejsce noclegowe.

W Krynica może się pochwalić muzeum, poświęconym twórczości malarza łemkowskiego Nikifora,  a także cerkwiami, grekokatolicką i prawosławną. Zabytkowe Łazienki Mineralne, wille i pensjonaty wszystko to sprawia, że panuje tutaj wyjątkowa atmosfera.

Krynica jest wspaniałym punktem dla tych, którzy planują wycieczki na Jaworzynę Krynicką, a także idealnym punktem wypadowym w Beskid Sądecki i Niski. Uzdrowisko dysponuje świetną bazą noclegową. Prezentujemy niektóre z nich.

Hotel Stefania położony w samym sercu uzdrowiska, mieści się w budynku wyróżniającym się zieloną fasadą. Trzygwiazdkowy obiekt zapewnia wysoki standard usług i miłą obsługę.

Komfortowe pokoje są urządzone w klasycznym stylu. Stylowe wnętrze sprawiają, że chwile spędzone w tym hotelu pozostają na długo w pamięci. Goście mogą korzystać z baru, oferującego wszelkiego rodzaju napoje.

W recepcji, czynnej 24 godziny na dobę, można wypożyczyć kije trekkingowe, szachy, karty do gry oraz gazety. W hotelu jest też biblioteka. 

W budynku znajduje się sala wielofunkcyjna, umożliwiająca organizację spotkań okolicznościowych.  

Goście mają do dyspozycji monitorowany parking. Dzięki swemu położeniu hotel ten jest znakomitą bazą wypadową do organizowania wycieczek. 

Hotel Stefania ul. Piłsudskiego 13, 33-380 Krynica-Zdrój, tel: 18 472-51-10 [email protected]

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)