Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
05/01/2021 - 18:15

Zmiany w Sandecji. Arkadiusz Aleksander ma nową funkcję w klubie

Dotychczasowy wiceprezes Sandecji – Arkadiusz Aleksander decyzją Rady Nadzorczej został wybrany nowym prezesem klubu. Prokurentem w dalszym ciągu będzie Miłosz Jańczyk.

Sandecja pozostawała od dłuższego czasu bez prezesa. Po odejściu Artura Kapelko funkcję tę od listopada objąć miał Paweł Cieślicki. Ostatecznie do tego nie doszło. Klub wydał wówczas w tej sprawie komunikat informujący, że na podjęcie takiej decyzji wpłynął brak przedstawienia przez niego planu finansowania klubowych wydatków.

Zobacz także: Arkadiusz Aleksander podsumowuje: jak na tak krótki czas, udało się dużo zrobić

Jak poinformowano dzisiaj, decyzją Rady Nadzorczej nowym prezesem został bardzo dobrze znany wszystkim kibicom Arkadiusz Aleksander. W przeszłości był on zawodnikiem „Biało-czarnych” dla których w 126 meczach zdobył 63 bramki. 

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Aleksander został dyrektorem sportowym Sandecji. Wywalczyła ona wtedy pierwszy, historyczny awans do Ekstraklasy. W 2018 roku postanowił odejść z klubu. Wrócił do niego w lipcu tego roku. Teraz będzie jego głównym sternikiem.

Zobacz także: Kto przychodzi, kto odchodzi? W Sandecji trwają przymiarki transferowe

Jak informuje klub prokurentem w dalszym ciągu będzie Miłosz Jańczyk. (MP), fot.: Archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu