Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 marca. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
06/02/2023 - 13:10

Zvonimir Kozulj ma piękną żonę i uroczą córeczkę. Tak żyje piłkarz Sandecji Nowy Sącz [ZDJĘCIA]

Wiadomość o tym, że Zvonimir Kozulj dołączył do Sandecji ucieszyła fanów „Biało-czarnych”. To piłkarz dobrze znany w naszym kraju. Aktywny jest również na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć go od nieco bardziej prywatnej strony. Zdjęcia na portalu zamieszcza również jego wybranka. Wspólnie z córeczką tworzą szczęśliwą rodzinę.

Zvonimir Kozulj w Sandecji

Sandecja przeprowadziła już w przerwie zimowej kilka transferów. Do klubu dołączyli piłkarze o znanych w naszym kraju nazwiskach. Jednym z nich jest bez wątpienia Zvonimir Kozulj. Zawodnik podpisał z zespołem „Biało-czarnych” umowę do końca czerwca 2024 roku.

Kibice polskiej Ekstraklasy będą pamiętali go przede wszystkim z występów w Pogoni Szczecin. Barwy tego klubu reprezentował przez 2 lata. Łącznie w najwyższej lidze w naszym kraju zagrał 56 razy i zdobył 12 goli.

Po odejściu ze Szczecina reprezentował kluby tureckie, a w ostatnim czasie był graczem Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Zmagał się jednak z kontuzją. W szczytowym momencie swojej kariery był według portalu „Transfermarkt” wart 1,25 mln euro. Potencjał drzemie w nim bez wątpienia bardzo duży i kibice w Nowym Sączu liczą, że pokaże go na boisku.

Zvonimir Kozulj na Instagramie

Piłkarz jest aktywny również na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć go na zdjęciach z partnerką, rodziną, córeczką czy kolegami. Nie brakuje oczywiście również fotografii z różnego rodzaju podróży, meczów czy treningów. Zobaczcie, jak wygląda życie nowego piłkarza Sandecji! ([email protected], fot.:zvonkec93/ Instagram - ikona)

Aby zobaczyć zdjęcia Zvonimira Kozulja i jego partnerki przejdź na następną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu