Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Zbliża się plebiscyt "Sądeczanin Roku 2020". Już dziś zgłoś swojego kandydata
Pochodzą z różnych środowisk. Wszyscy są wyjątkowi i mają w sobie pozytywną energię, którą potrafią zarazić innych. Tacy są bohaterowie prestiżowego plebiscytu "Sądeczanin Roku". Organizowany od ponad dwudziestu lat, wyłonił już pokaźną, znakomitą drużynę zwycięzców. W tym roku także się odbędzie, choć w cieniu pandemii koronawirusa. Jak będzie wyglądać tegoroczny plebiscyt, na to pytanie odpowie Przemysław Bawołek, dyrektor Biura Fundacji Sądeckiej, która plebiscyt współorganizuje.
15/01/2021
Wielki finał konkursu Miss Polski Nastolatek. Małopolska ma silną reprezentację
Już w najbliższy piątek (15 stycznia) o godzinie 20, odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. O koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety powalczą dwadzieścia cztery piękne finalistki. Wśród nich są aż trzy reprezentantki z Małopolski. Trzymajcie kciuki!
14/01/2021
Sądeckie pod śniegiem. Drogi są przejezdne, ale niektóre lepiej omijać
Najpierw tęskniliśmy za zimą, ale natychmiast mamy jej dość, bo nagły śniegowy atak, spowodował, że jazda autem dla niektórych zamieniła się w koszmar. Wszystkie powiatowe drogi są przejezdne, ale najtrudniejsza jest sytuacja w okolicach Krynicy.
14/01/2021
table-telewizja