Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Wojna z ratuszem o sądecką podstawówkę. Kto kłamie, a kto mówi prawdę
Po tym, jak rok temu rodzice dzieci ze szkoły podstawowej numer jeden stoczyli prawdziwy bój o utrzymanie placówki, której groziła likwidacja, znowu podniósł się dym. Tym razem poszło o pierwszoklasistów, którzy mieli być do placówki przyjęci, a potem okazało się, że jednak nic z tego nie będzie. W sprawę zaangażował się radny Krzysztof Głuc. Podczas konferencji prasowej z udziałem rodziców zapewniał, że rozmawiał z prezydentem Ludomirem Handzlem i że sprawa znalazła pomyślny finał, jednak rodzice w te zapienienia nie wierzą.
03/06/2020
Jezioro Rożnowskie też ma swojego potwora! Widzieliście już takiego amura?
Czy wiecie, że wędkarze przyjeżdżają nad Jezioro Rożnowskie z całego świata? I wcale nie powinno to dziwić biorąc pod uwagę, jakie potwory tu można złowić. W poniedziałek, około godziny 9 rano, wędkarz z Katowic wyłowił tu ponad 20-kilogramowego amura. Jak się udało podejeść taką bestię?
02/06/2020
Ile godzin potrafią obradować sądeccy radni? Do upadłego. Niektórych samorządowców nie zraziły nawet sesje online. Swoje tyrady wygłaszają przed monitorami w domu. Tak było też podczas ostatnich obrad. Do późna w nocy trwała dyskusja nad bonem edukacyjnym, która nie miała końca. W sensie dosłownym, bo posiedzenie zostało przerwane i dziś będzie jego ciąg dalszy.
02/06/2020
table-telewizja