Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
05/09/2018 - 19:45

Na co z podziwem patrzy wiceprezydent Nowego Sącza Wojciech Piech?

Wiceprezydent Nowego Sącza był dzisiaj jednym z uczestników Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Drugi dzień forum był jeszcze bardziej intensywny dla gości i organizatorów. Dzisiaj forum odwiedzili między innymi premier Mateusz Morawiecki i inni znamienici goście.

Wojciech Piech, wiceprezydent Nowego Sącza przyjeżdża regularnie na Forum Ekonomiczne do Krynicy-Zdroju.

- Widzę, jak to olbrzymie przedsięwzięcie się rozwija, również pod względem logistycznym, związanym z organizacją takiej imprezy. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak coś takiego można, powiem kolokwialnie "ogarnąć". Niedawno zadałem panu prezesowi Zygmuntowi Berdychowskiemu pytanie: Jak on to robi. To co dzieje się tutaj świadczy o wspaniałym, wręcz perfekcyjnym zarządzaniu, perfekcyjnej organizacji wielu przedsięwzięć. Wydarzenie jest imponujące. Trudno je sobie wyobrazić. Za każdym razem, gdy jestem na forum w Krynicy patrzę na nie z podziwem.

Wiceprezydent Nowego Sącza podkreśla, że możemy być dumni z tego, że taka impreza odbywa się na Sądecczyźnie. Patrząc na jej rozmach i profesjonalizm przygotowania Wojciech Piech utwierdza się w tym, że sądeczanie odnoszą sukcesy na wielu płaszczyznach, również tak prestiżowej jak Forum Ekonomiczne.

- Forum jest dowodem na to, że potrafimy zorganizować wielką imprezę o charakterze międzynarodowym, przyciągnąć do Krynicy-Zdroju osoby z pierwszych stron gazet, nie tylko z Polski, ale i świata. To wszystko powoduje, że o Sądecczyźnie się mówi zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Nowy Sącz też z niej korzysta. Jesteśmy troszeczkę zazdrośni, ale bardzo pozytywnie zerkamy na naszego sąsiada.

Wiceprezydent Wojciech Piech napomknął, że Nowy Sącz czerpie także z potencjału tej imprezy. Co z tej imprezy ma stolica Sądecczyzny? Chociażby to, że w Nowym Sączu odbywają się dwie imprezy towarzyszące krynickiemu forum czyli Forum Ekonomiczne Młodych Liderów i Forum III Wieku.

- Walory Forum Ekonomicznego są niezaprzeczalne - dodaje wiceprezydent Nowego Sącza. - Możemy wykonać gigantyczną pracę budując wizerunek Nowego Sącza, możemy kreować wizerunek naszego regionu jako ludzi przedsiębiorczych, ale największy efekt dają takie imprezy, jak ta w Krynicy. Forum Ekonomiczne bardzo umacnia ten wizerunek Sądecczyzny, jako miejsca atrakcyjnego nie tylko dla turystów, ale także dla inwestorów.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM.   Dziękujemy za przesłanie błędu