Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
05/10/2019 - 10:20

Dostała stypendium dzięki matematyce, a wyda je na… hełmy wojskowe [WIDEO]

Karolina Rembiasz, stypendystka Funduszu Stypendialnego im. Braci Potoczków uczestniczyła w warsztatach z matematyki, chce studiować medycynę, ale stypendium chce wydać na… powiększenie swojej kolekcji hełmów wojskowych z okresu II wojny światowej.

Zobacz też: Zaczęliśmy nową edycję konkursu „Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto-Moja Duma

Jeśli nadal potrzebujecie dowodu na to, że młodzież honorowana stypendium Funduszu Stypendialnego im. Braci Potoczków przyznawanego w oparciu o przedsięwzięcia edukacyjne organizowane przez SKT „Sądeczanin” i Fundację Sądecką jest naprawdę wyjątkowa, to rozmowa z kolejną stypendystką Karoliną Rembiasz powinna zamknąć wszelkie dyskusje na ten temat.

Zobacz też: Pokaz mody z symbolami Polski Walczącej? Polska historia zawsze jest trendy

Młoda ambitna licealistka Karolina Rembiasz predysponowana do studiowana prawa woli swoje życie związać ze studiami medycznymi dlatego cały czas podnosi swoje kwalifikacje matematyczne by w wolnych chwilach – które mimo wszystko potrafi wygospodarować – oddawać się pasji związanej ściśle z historią i militariami. Jednym słowem – prawdziwy człowiek renesansu. Posłuchajcie naszej rozmowy z tą wyjątkową osóbką, z którą spotkaliśmy się w trakcie inauguracji kolejnej edycji Konkursu Historycznego „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa MałopolskiegoDziękujemy za przesłanie błędu