Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
31/10/2019 - 12:55

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (1-3 listopada)

Iubilaei Cantus – Sądecki Festiwal Muzyczny, spotkanie autorskie w Sądeckiej Bibliotece Publicznej z Andrzejem Pilipiukiem, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

CZWARTEK

Muzyczne zaduszki w Arditcie

Kawiarnia Ardita zaprasza na muzyczne zaduszki w wykonaniu Vis a Vis – Małgorzata Chruściel i Rafał Gondek oraz Tomasza Wolaka i Jana Kłoskowskiego. Koncert odbędzie się w czwartek 31 października o godzinie 18.

SOBOTA

Iubilaei Cantus – Sądecki Festiwal Muzyczny

Noc Dźwięków – Jubileusz 70-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Nowym Sączu. Uroczystość rozpocznie msza w kościele św. Kazimierza o godz. 16. Następnie w MCK Sokół wystąpią: Kwartet trąbkowy, Miejska Orkiestra Stary Sącz, Orkiestra Fletowa, Zespół rodzinny Strączków, Kwintet Instrumentów Dętych Drewnianych, zespół jazzowy Doroty Olech, Orkiestra Symfoniczna PSM I stopnia pod dyrekcją Marii Biel, Apassionato Trio, Trio instrumentów dętych drewnianych oraz Orkiestra Symfoniczna PSM II stopnia pod dyrekcją Stanisława Welanyka.

NIEDZIELA

"Karolowe Pieśni" - Koncert Inauguracyjny Festiwalu Filmów Chrześcijańskich ARKA 2019

„Karolowe Pieśni” to poezja Karola Wojtyły z muzyką Wojtka Klicha. To energetyczne, pełne ważnych myśli i czarujących refrenów utwory. Kilkunastu wykonawców: soliści, instrumentaliści i chór. Do swojego projektu Wojtek porwał osoby niepełnosprawne, co dodatkowo tworzy niesamowity klimat wspólnego przeżywania i wyśpiewania głębokich myśli Karola Wojtyły. Koncert wykonywany jest z ogromną ekspresją, w anturażu głównie akustycznych brzmień. Koncert odbędzie się w niedzielę o godz. 17 w kinie Sokół.

ŚRODA

Spotkanie autorskie w Sądeckiej Bibliotece Publicznej: Andrzej Pilipiuk

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem, publicystą, autorem serii książek z gatunku fantastyki, między innymi ciągu dalszego przygód „Pana Samochodzika”, serii fantastyczno – kryminalnej „Wampir z…” i wielu innych. Spotkanie odbędzie się w środę 6 listopada 2019 r., o godzinie 17 w SBP, ul. Franciszkańska 11.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (1-7 listopada)

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu