Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
04/09/2019 - 14:20

Konkurs: wygraj bilety do kina Sokół na film "Toy Story 4"

Od 6 września w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film animowany "Toy Story 4". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

TOY STORY 4 2D dubbing

USA 2019, 100’, animowany, familijny, komedia, od 6 lat
Reżyseria: John Lasseter, Josh Cooley
Seanse: 6 i 9 - 10 września g. 16:00; 7 - 8  września g. 10:00*, 16:00

Chudy to ten sam kowboj, którym kiedyś zachwycił się Andy. Chociaż znalazł nowy dom u Bonnie i jej zabawek, coś go trapi. Dla zabawki, która przez tyle lat była u jednego dziecka, zmiana może być trudna. Buzz powraca za to ze swoim talentem do spadania z klasą oraz lojalnością wobec przyjaciół i dawnego rywala - Chudego. Próbuje go wspierać i pomagać mu, ale wskutek swoich działań trafia do wesołego miasteczka, gdzie zostaje umieszczony na stoisku jako nagroda.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w najnowszej części Toy Story 4 za dubbing do roli Chudego w amerykańskiej wersji językowej odpowiada:

a) Tom Hanks
b) Jim Carrey
c) Brad Pitt
d) Rafał Zawierucha

Na odpowiedzi czekamy do 6 września (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Toy Story 4".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu