Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
10/07/2017 - 13:30

Majka Jeżowska: Śpiewałam na bigbitowych mszach w kościele św. Kazimierza

Majka Jeżowska, piosenkarka pochodząca z Nowego Sącza, dała koncert na sądeckim rynku. Sądeczanka przez prawie półtorej godziny śpiewała swoje znane i lubiane piosenki, bawiąc zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy tak licznie przybyli na imieniny miasta.

Koncert Majki Jeżowskiej zgromadził tłumy sądeczan. Artystka zaśpiewała swoje najpiękniejsze piosenki dla dzieci. Nie zabrakło słynnych utworów, takich jak „A ja wolę moją mamę” czy też „Wszystkie dzieci nasze są”.

To była wielka uczta muzyczna zarówno dla dzieci, jak też dla ich rodziców, którym piosenki Majki Jeżowskiej przypominają ich własne dzieciństwo. Artystka zawsze z sentymentem powraca do Nowego Sącza. Tutaj są jej korzenie. Właśnie na Sądecczyźnie zaczynała swoją karierę, chodziła do szkoły i tutaj ma mnóstwo przyjaciół i fanów , którzy przyjeżdżają na jej koncerty.

- Gdy przyjeżdżam na Sądecczyznę  to zawsze odwiedzam mój dom rodzinny i Piwniczną Zdrój, gdzie mamy naszą rodzinną posiadłość – mówi Majka Jeżowska.

Koncert Majki Jeżowskiej był wstępem do wielkiego widowiska Romana Kołakowskiego „Galeria Sandecjana”, w którym artystka także wzięła udział.

- W weekendy tata zabierał nas w góry, a w niedzielę grałam razem z zespołem podczas bigbitowych mszy św. w kościele św. Kazimierza. – wspomina Jeżowska, która pierwsze kroki artystyczne stawiała na Sądecczyźnie.

RG ([email protected]), Fot. KSDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe