Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
16/11/2017 - 05:45

Michał Szczygieł w sobotę powalczy o finał w The Voice of Poland [WIDEO]

Pochodzący z Nowej Wsi koło Krynicy osiemnastoletni Michał Szczygieł, już w najbliższą sobotę zawalczy o awans do finału. Sądeczanin bierze udział w znanym programie telewizyjnym The Voice of Poland. Jego życie zmieniło się po tym, jak w wakacje wziął udział w przesłuchaniach w Warszawie. Osiemnastolatkowi udało się dostać do programu i teraz w każdym z odcinków podbija serca publiczności i osób oglądających jego występy przed telewizorami.

W sobotę (11 listopada) Michał wziął udział w ćwierćfinale. Zaśpiewał znaną piosenkę Bruno Marsa "The Lazy Song", która nie bardzo mu leżała, ale licealista świetnie sobie poradził.W najbliższą sobotę 18-latek weźmie udział w półfinale i powalczy o awans do finału. Jaką piosenkę zaśpiewa? Tego na razie nie chce zdradzać. Udało nam się jednak dowiedzieć, że piosenki które zaśpiewa będą zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Zobacz także: Michał Szczygieł w półfinale The Voice of Poland. Znów zdecydowały głosy widzów

- Chcę zostawić element zaskoczenia, dlatego nie mogę powiedzieć z jaką piosenkę wystąpię w najbliższym odcinku The Voice of Poland. Mogę tylko tyle zdradzić, że będzie to piosenka w innym klimacie niż dotychczasowe - mówi z uśmiechem Michał Szczygieł.

Zobacz także: Michał Szczygieł, ćwierćfinalista programu The Voice of Poland zdradza nam swoje sekrety [WIDEO]

W półfinale weźmie udział osiem osób. Niestety do finału może awansować jedynie cztery.

- Z ponad stu osób, które wzięły udział w przesłuchaniach w ciemno w minione wakacje, teraz w najbliższy weekend zostanie wyłoniona czwórka, która zaprezentuje się 25 listopada w wielkim finale - dodaje.

- Dziękuję wszystkim sądeczanom za wsparcie, bo bez Was nie byłoby mnie w półfinale.Cieszę się, że właśnie dzięki głosom widzów awansowałem do kolejnego etapu. Zapraszam wszystkich w najbliższą sobotę przed telewizory na półfinał i proszę o Wasze wsparcie.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film KS, Fot. Facebook The Voice of PolandDziękujemy za przesłanie błędu