Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
08/07/2017 - 19:10

Tak się bawi, tak się bawi Nowy Sącz! W Nowym Sączu na imieninach: piękne kobiety, fantastyczna muzyka, jeszcze lepszy klimat [Film/Zdjęcia]

Pogoda nam pogroziła palcem, ale na niewiele by się to zdało nawet jakby rozpętała się prawdziwa burza. Teraz gra zespół Pectus. A w rytm jakich rytmów sądeczanie bawili się dzisiaj, 8 lipca po południu? Zobaczcie i posłuchajcie sami.

Pogoda nam pogroziła palcem, ale na niewiele by się to  zdało nawet jakby rozpętała się prawdziwa burza. Teraz gra zespół Pectus. A w rytm jakich rytmów sądeczanie bawili się dzisiaj, 8 lipca po południu? Zobaczcie i posłuchajcie sami.

Zobacz też: To był orkiestrowy wieczór na sadeckim Rynku. Zagrali muzycy z Polski i Holandii

Przypominamy przy okazji, że jutro 9 lipca wielkie wydarzenie i wielkie gwiazdy rodem z Nowego Sącza i okolic: Katarzyna Ucherska, Katarzyna Zielińska i Angelika Kurowska; wokalistki - Natalia Zabrzeska, Małgorzata Sarata i Majka Jeżowska, a także aktorzy: Piotr Piksa i Jerzy Schejbal. Całość wydarzenia poprowadzi legendarny Leszek Mazan, które wystąpią w spektaklu historycznym Romana Kołakowskiego pt. "Galeria Sandecjana". Początek – godzina 20.00.

Zobacz też: Rocznik Sądecki: to już 45. tom! W ratuszu odbyła się uroczysta promocja

O godz. 18:45 ukłon w stronę najmłodszych mieszkańców naszego grodu czyli  koncert Majki Jeżowskiej.

Na zwieńczenie dnia – pokaz sztucznych ogni.

ES [email protected] Fot. I Film: Krzysztof Stachura

Imieniny miasta - sobota
Impreza na sądeckim rynku


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe