Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
16/09/2019 - 23:20

Tłumy na festynie Ojca Pio w Zawadzie. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Rosiewicz

Festyn Ojca Pio przyciągnął w minioną niedzielę do Zawady tłumy sądeczan. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli tutaj znaleźć coś dla siebie. Wieczorem przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpił Andrzej Rosiewicz, który zaśpiewał swoje znane i lubiane piosenki.

Tak jak co roku, festyn Ojca Pio, który odbył się w minioną niedzielę w Zawadzie, przyciągnął tłumy sądeczan. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy tutaj znalazł coś dla siebie. Na scenie wystąpiły „Młody Talenty” Natalia i Gabriela oraz grupa regionalna Michalczowa. Następnie gości bawiła kapela Hawerna, a o godzinie 17 przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpił Andrzej Rosiewicz, który wykonał swoje znane i lubiane piosenki takie jak: Pytasz mnie, Czterdzieści lat minęło, Najwięcej witaminy oraz Chłopcy radarowcy. Artysta swoim niesamowitym poczuciem humoru rozbawił wszystkich do łez.

Zobacz też W Łabowej witali zbliżającą się jesień. Było hucznie i wesoło [WIDEO, ZDJĘCIA]

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Organizatorzy pomyśleli też o najmłodszych, dla których przygotowali dmuchane zjeżdżalnie.

- Mieszkam na Śląsku w Katowicach. W Nowym Sączu mam rodzinę. To już jest tradycja, że co roku od pięciu lat we wrześniu przyjeżdżam tutaj, aby odwiedzić bliskich i przy okazji wziąć udział w festynie. Przyznam szczerze, że najbardziej podobał mi się koncert wielkiego artysty pana Andrzeja Rosiewicza. Na jego piosenkach wychowałam się i uwielbiam je - mówi Janina Nowak.

Nad bezpieczeństwem sądeczan dbali policjanci oraz strażacy z jednostki OSP Nowy Sącz-Biegonice.

Przypomnijmy. Grupa Modlitewna Ojca Pio to zgromadzenie działające przy parafii św. Małgorzaty od 1999 roku. Jej pierwsze spotkanie odbyło się 4 września 1999 r. Wówczas przybyło na nie około 50 osób. Z każdym następnym nabożeństwem liczba jego uczestników rosła. W maju 2000 r. grupa została zarejestrowana w Centrum Grup Modlitwy w San Giovanni Rotondo Od tamtej pory spotkania gromadzą coraz większą liczbę wiernych z Sądecczyzny i nie tylko.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. i Film RG

Tłumy na festynie Ojca Pio w Zawadzie. Sądeczanie śpiewali utwory Andrzeja Rosiewicza
Na stadionie sportowym w Zawadzie odbył się festyn rodzinny "Niedziela z Ojcem Pio". Impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem sądeczan.


Dziękujemy za przesłanie błędu