Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
10/10/2019 - 16:35

Uroczysta inauguracja w sądeckiej WSB. O czym mówił prezydent Komorowski

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu rozpoczęli nowy rok akademicki. Dzisiaj w kampusie sądeckiej uczelni odbyła się uroczysta inauguracja, w której wziął udział były prezydent Polski Bronisław Komorowski wraz z małżonką, a także studenci, wykładowcy, posłowie i samorządowcy.

W Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu odbyła się dzisiaj uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego. Oprócz licznie zgromadzonych studentów, wzięli w niej udział wykładowcy, przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy oraz prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką.

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu Polski. Następnie rektor uczelni dr Dariusz Woźniak przywitał wszystkich gości.

- Nasza uczelnia kształci około dwa tysiące studentów i słuchaczy na kierunkach zarządzanie, informatyka i psychologia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym – mówił rektor.

- Studiuję zarządzanie w języku angielskim. Aktualnie jestem na trzecim semestrze. Szczerze mówiąc, czekałam na ten moment, kiedy wszyscy wrócimy na uczelnię i będziemy pozyskiwać wiedzę. Z pewnością czekają mnie nowe wyzwania - mówi Anna Szewczyk, studentka w Wyższej Szkole Biznesu.  

Na koniec uroczystej inauguracji, były prezydent Polski wygłosił wykład pt. "Szanse polskich przedsiębiorców w obliczu rywalizacji Stanów Zjednoczonych i Chin o supremację gospodarczą nad światem”. 

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. R. Gajewski, Film K. Stachura

Uroczysta inauguracja w sądeckiej WSB. Studenci rozpoczęli nowy rok akademicki
Studenci Wyższej Szkoły Biznesu rozpoczęli nowy rok akademicki. Dzisiaj w kampusie sądeckiej uczelni odbyła się uroczysta inauguracja, w której wziął udział były prezydent Polski Bronisław Komorowski wraz z małżonką, a także studenci, wykładowcy i samorządowcy.


Dziękujemy za przesłanie błędu