Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
27/02/2019 - 19:40

Wydawnictwo "W drodze": na tych targach nie ma ludzi przypadkowych

Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów „W drodze” z Poznania było jednym z wystawców, które w tym roku prezentowało swoją bardzo bogatą ofertę wydawniczą podczas Sądeckich Targów Książki. Towarzyszyły one Gali wręczenia Nagród im. Ks. Prof. Bolesława Kumora.

Targi zorganizowano w sali edukacyjnej Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.

- Przywieźliśmy książki dotyczące wielu aspektów życia codziennego – mówi Grzegorz Kaczorowski, przedstawiciel wydawnictwa. – Prezentujemy publikacje, z którymi jesteśmy zazwyczaj kojarzeni, dotyczące wiary, ale też oferujemy książki z dziedziny psychologii i szeroko rozumianej duchowości.

W różnorodnej ofercie wydawnictwa znalazło się także sporo poradników, książek związanych z życiem rodzinnym. Były też biografie i wywiady. Każdy znalazł podczas targów coś dla siebie.

Jak zapewnił Grzegorz Kaczorowski takie targi są dla wydawnictwa jedną z form dotarcia do czytelników, okazją do porozmawiania o wydawanych publikacjach, ale także zorientowania się, jakie są potrzeby czytelnika w tej materii.

- Jestem bardzo mile zaskoczony tymi targami – dodał Grzegorz Kaczorowski. – Ludzie, którzy odwiedzili nasze stoisko, bez wątpienia wiedzieli po co przychodzą. Nie było tutaj ludzi przypadkowych.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu