Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 31 marca. Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
16/08/2018 - 10:10

To był koszmar. Zderzyły się dwie osobówki. Volkswagen zaczął się palić

Na drodze krajowej numer 28 w Ptaszkowej zderzyły się dwie osobówki. Jedna z nich zaczęła się palić. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na długo zapamiętają wczorajszy wieczór (15 sierpnia). Było kilka minut przed godziną 21. Samochodem marki BMW podróżowały trzy osoby, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży, natomiast Volkswagenem jechał samotnie kierowca. Nagle z niewiadomych przyczyn te dwa pojazdy zderzyły się ze sobą w Ptaszkowej na drodze krajowej numer 28.

Zobacz też Tir zaklinował się pod wiaduktem. Droga jest już odblokowana [WIDEO]

Na skutek uderzenia, Volkswagen zapalił się. Na szczęście wszyscy zdążyli szybko uciec z uszkodzonych aut. Nikomu nic się nie stało.

Przejeżdżający tą trasą mężczyzna, gdy tylko zauważył pożar, zatrzymał pojazd i zablokował drogę. Zadzwonił pod numer alarmowy 112 i wezwał służby ratunkowe. Już po kilku minutach na miejsce przyjechali policjanci z Grybowa. Chwilę później dotarli strażacy z Nowego Sącza, Ptaszkowej i Cieniawy.

Droga była całkowicie zablokowana. Dopiero gdy pożar został ugaszony, „krajówka” została odblokowana i odbywał się tam ruch wahadłowy.

RG [email protected], Fot. OSP Ptaszkowa, OSP Cieniawa, Film Piotr RybskiDziękujemy za przesłanie błędu