Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
26/10/2017 - 08:10

DK-75: Jechał jak wariat. Prawie spowodował wypadek [WIDEO]

Droga krajowa 75 jest jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg na Sądecczyźnie. Ma ona długość prawie 133 kilometrów i łączy Kraków ze Słowacją. Przebiega przez Brzesko, Jurków, Czchów, Łososinę, Nowy Sącz i Krynicę. Nie ma tygodnia, żeby na tej trasie nie doszło do kolizji i wypadków, które niestety bardzo często kończą się śmiercią.

Dzisiaj otrzymaliśmy od naszego czytelnika nagranie z rejestratora przedstawiające kierowcę z krakowskimi numerami rejestracyjnymi, który wyprzedza na linii ciągłej. Niewiele brakło, a mężczyzna zderzyłby się czołowo z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku ciężarówką.

- Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 14 50. Cały czas mówi się, że droga krajowa 75 jest niebezpieczna i dochodzi na niej do licznych wypadków, ale to nie jest wina drogi tylko ludzkiej bezmyślności – tłumaczy Czytelnik.

Na filmie widać, że kierowca ciężarówki musiał gwałtownie hamować, aż cała paka pojazdu zaczęła poruszać się na boki.

- Gdyby doszło do zderzenia, to ja, kierowca przede mną i inni, którzy wtedy tamtędy jechali, nie mielibyśmy szans uniknąć kolizji. Pewnie byłby kolejny śmiertelny wypadek w tym miejscu – dodaje zdenerwowany świadek groźnie wyglądającego zdarzenia.

Jak udało nam się dowiedzieć samochodem, który szarżował po sądeckich drogach podróżował mężczyzna z kobietą.

RG [email protected] Film CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu