Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 28 marca. Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
20/08/2018 - 12:00

Dlaczego przy urzędzie wojewódzkim ciągle dochodzi do wypadków? Zobaczcie sami

Dlaczego na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza ciągle dochodzi do wypadków i stłuczek? Nagranie, które przesłał Pan Krzysztof nie pozostawia złudzeń. To nieostrożność i pośpiech kierowców są przyczyną dramatycznych zdarzeń.

W Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza tuż obok urzędu wojewódzkiego co chwilę dochodzi do wypadków, które niestety często kończą się wizytą poszkodowanych osób w szpitalu.  To miejsce w ostatnich miesiącach stało się jednym z najbardziej niebezpieczniejszych w całym mieście. Jest tam postawiony i namalowany znak STOP, ale kierowcy spieszą się i w ogóle nie zwracają na nie uwagi.

Zobacz też Znów wypadek na tym skrzyżowaniu... Dwie osoby w karetce

Na współpracującej z naszym portalem stronie Sądeckie Drogi ukazał się kolejny film, który przesłał Pan Krzysztof. Na nagraniu widać, jak kierowca wyjeżdżając z ulicy Mickiewicza, wymusza pierwszeństwo. Niewiele brakowało, a doszłoby do kolejnego wypadku. Takich sytuacji na tym skrzyżowaniu jest wiele każdego dnia. Niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia, co kierowcy na nagraniu, które opublikowaliśmy.

Zobacz też Znowu wypadek koło urzędu wojewódzkiego. Ranni kierowcy trafili do szpitala

RG [email protected] Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu