Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 31 marca. Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
06/09/2019 - 12:15

Potencjalny zabójca w akcji. Przez takich kierowców giną ludzie [WIDEO]

Takim kierowcom, jak ten z nagrania od razu powinno się zabierać prawo jazdy. Nie dość, że jechał z wielką prędkością, to jeszcze wyprzedzał na linii ciągłej. W ogóle nie zwracał uwagi na to, że jest zakręt, a na środku jezdni jest wysepka. Przez takich kierowców na drogach giną ludzie. Zobaczcie sami.

Co jakiś czas na łamach portalu „Sądeczanin” informujemy o tragicznych wypadkach drogowych, w których giną ludzie. W większości przypadków są spowodowane bezmyślnym i nieodpowiedzialnym zachowaniem kierowców, którzy łamią przepisy drogowe, nie stosują się do znaków, wymuszają pierwszeństwo i przekraczają dozwoloną prędkość.

Zobacz też Urządził sobie wyścigi na ul. Tarnowskiej. Zobaczcie sami [WIDEO]

Do podobnego zdarzenia doszło jakiś czas temu na drodze krajowej numer 28 w Ptaszkowej. Kierowca, który podróżował samochodem marki Rover, jechał z wielką prędkością od Nowego Sącza w kierunku Grybowa. Wyprzedzał inne pojazdy w miejscu niedozwolonym na podwójnej linii ciągłej. Jakby tego było mało, na środku jezdni w pobliżu stacji benzynowej była wysepka, którą ominął z lewej strony.

Aż strach pomyśleć jak mogła się zakończyć ta brawurowa jazda, gdyby z przeciwnego kierunku w tym czasie jechał jakiś samochód. Niestety przez takich kierowców, jak ten z nagrania, każdego dnia na drogach w całej Polsce giną ludzie.

RG [email protected], film: Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu