Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
25/03/2019 - 10:45

Rozpędzony samochód wjeżdża w grupę pieszych. Ranny 15-latek [DRASTYCZNE WIDEO]

Niewiele brakowało, a kilka dni temu w Brzesku doszłoby do tragedii. Rozpędzony samochód przejechał przez rondo, wjechał na chodnik, a następnie uderzył w 15-letniego chłopca. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery zamontowane na pobliskim budynku.

W piątkowy poranek (22 marca) w Brzesku omal nie doszło do tragedii. Tuż przed godziną 7 przez rondo przejechał rozpędzony samochód dostawczy. Pojazd wjechał na chodnik, którym spacerowały trzy osoby. Niestety, ranny został 15-letni chłopiec.

Zobacz też Za nic mają przepisy drogowe. Omal nie doprowadzili do zderzenia czołowego

Już po kilku minutach na sygnale przyjechały służby ratunkowe. Ratownicy udzielili poszkodowanemu nastolatkowi pomocy medycznej i przetransportowali go do szpitala. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, którzy ustalali, jak doszło do tego wypadku.

- Kierujący samochodem dostawczym stracił panowanie nad pojazdem. W chwili, w której doszło do potrącenia, kierowca był trzeźwy – informuje st.asp. Ewelina Buda, rzecznik prasowy brzeskiej policji. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku. W najbliższym czasie zostaną przesłuchani świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie.  

RG [email protected] Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)