Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 11 lipca. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
12/06/2019 - 13:25

Samochód zderzył się z koniem i wozem rolniczym. Ranny woźnica i zwierzę

Samochód uderzył w konia i wóz rolniczy. Niestety ranny został woźnica i zwierzę. Gorliccy policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku.

Wczoraj (11 czerwca) kwadrans po godzinie 20 w powiecie gorlickim doszło do dramatycznego wypadku. W Kwiatonowicach samochód marki Audi uderzył w wóz rolniczy z koniem. Z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z Zagórzan i Gorlic, a także karetka pogotowia ratunkowego i policja.

Zobacz też Musieli uciekać z płonącego samochodu. Z auta został jedynie spalony wrak

Jak informują strażacy ochotnicy z Zagórzan, uszkodzony samochód znajdował się w przydrożnym rowie. Z kolei wóz rolniczy był doszczętnie połamany, a jego części porozrzucane.

Autem podróżował młody kierowca oraz pasażerka. Mieli sporo szczęścia, bo nic im się nie stało. Niestety ranny został woźnica. Załoga pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej. Ucierpiało również zwierzę, które przestraszone uciekło w kierunku pobliskich pól.

Gorliccy policjanci ustalają przyczyny tego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki stracił panowanie nad samochodem i uderzył w tył wozu rolniczego, a następnie w ogrodzenie. Przez prawie trzy godziny na drodze w Kwiatonowicach były utrudnienia w ruchu.

RG [email protected], Film i Fot. OSP ZagórzanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)