Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
06/05/2019 - 16:00

Śmiertelny wypadek w Trzetrzewinie. Z auta nie zostało prawie nic [WIDEO]

Trudno uwierzyć, że te zmiażdżone, powyginane kawałki blachy jeszcze kilka godzin temu były autem. Widok jest przerażający. Z samochodu, który zderzył się z ciężarówką nie zostało nic. Kierowca zginął na miejscu.

Tragedia rozegrała się w Trzetrzewinie, tuż przed godziną ósmą rano na drodze krajowej numer 28. W sumie zderzyły trzy auta - Suzuki Swift i Toyota oraz ciężarówka z naczepą. Kierowca Suzuki zginął na miejscu.

 - Auto wypadło na łuku drogi – wyjaśnia jeden z policjantów.

Kierowca stracił panowanie nad samochodem i zderzył się czołowo z ciężarówką. Miał około siedemdziesiąt lat. Doznał bardzo poważnych obrażeń. Nie wiadomo czy był to mieszkaniec Nowego Sącza czy którejś z okolicznych miejscowości – tych informacji policja nie zdradza. Nikt więcej nie ucierpiał w wypadku.

Na miejscu pracują sądeccy policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora, którzy analizują przyczyny tragedii.    

Zobacz też Groza. Traktor wjechał w rodziców z trójką dzieci [ZDJĘCIA]

Droga krajowa numer 28 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny. Policjanci wyznaczyli objazdy: od strony Limanowej przez Krasne Potockie, a od strony Nowego Sącza przez Marcinkowice.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Jm, PSP Nowy Sącz

Z ostatniej chwili: śmiertelny wypadek w Trzetrzewinie. Droga jest zablokowana
Na drodze krajowej numer 28 w Trzetrzewinie zderzyły się aż trzy samochody. Niestety jedna osoba zginęła. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.


Dziękujemy za przesłanie błędu