Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
19/11/2018 - 07:15

Telewizja, koncerty, wywiady, nowy hit... zawrotna kariera Michała Szczygła

Uczestnicy telewizyjnych talent show liczą na to, że udział w programie pozwoli im szybko wskoczyć w tryby wielkiego przemysłu muzycznego. Michał Szczygieł z Nowej Wsi stanął do rywalizacji w oglądanym przez miliony widzów The Voice of Polanad i to otworzyło mu drzwi do zdobycia popularności. Jego kariera nabiera zawrotnego tempa.

Michał Szczygieł wkroczył na drogę kariery dzięki programowi Voice of Poland. Brawurowo dotarł do finału. Przegrał decydująca rundę z Martą Gałuszewską, ale i tak wypłynął na szerokie wody. Jego debiutancki singiel "Nic tu po mnie", bardzo długo utrzymywał się na listach przebojów.

Czytaj też Mateusz Ziółko, mąż sądeckiej miss, stał się kobietą! Dostał za to 100 tysięcy

Krążek zdobył już status złotej płyty, a tytułowe nagranie doczekało się w sieci szesnastu milionów odsłon. Dużą popularnością cieszy się też piosenka "Since you left me", którą nagrał z popularną włoską wokalistką Chiarą Grispo.

Teraz muzyk nagrał nowy utwór zatytułowany "Będzie, co ma być". Wrzucony już do sieci teledysk wygląda jak nakręcony za pomocą kamerki GoPro, co daje ciekawy efekt.

Pochodzący z Nowej Wsi wokalista był gościem sobotniego, nadawanego na żywo programu The Voice of Poland, w którym o zwycięstwo walczy jego krajanka, Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej. Szczygieł, który ze wzruszeniem wspominał swój udział w talent show, tym razem wystąpił już jako gwiazda. Zaśpiewał swój najnowszy przebój.

Czytaj też Iza Szafrańska podbiła serce Michała Szpaka 

W czasie krótkiej rozmowy z Barbarą Kurdej- Szatan Michał zdradził, że podczas występu nie czuł tremy.

-To właśnie udział w "The Voice of Poland" pomógł mi uwolnić się od stresu - mówił Szczygieł.

Czy nowy utwór ma szansę powtórzyć sukces pierwszego singla?  

[email protected] fot. archiwum, You TubeDziękujemy za przesłanie błędu