Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
15/09/2018 - 09:45

Z Nowej Wsi w wielki świat. Michał Szczygieł nagrał teledysk z włoską gwiazdą

Na dobre rozpędził się jego pociąg do kariery. Po tym jak został finalistą telewizyjnego programu telewizyjnego show The Voice of Poland Michał Szczygieł wykorzystuje swoje pięć minut w muzycznej branży. Jego debiutancki singiel „Nic Tu Po Mnie” cieszy się wielka popularnością w sieci. Teraz nasz gwiazdor z Nowej Wsi nagrał kolejny, z popularną włoską wokalistką

Michał Szczygieł nie zasypia gruszek w popiele i z sukcesem wszedł w świat muzycznej branży. Jego debiutancki singiel „Nic Tu Po Mnie” został gorąco przyjęty przez internautów i doczekał się już ponad piętnastu milionów odsłon. Dziewiętnastolatek posmakował sławy i szybko zabrał się do nagrania kolejnego klipu.

Czytaj też Fanki odetchną z ulgą. Kordian już nie jest z tą blondynką

Tym razem wystąpił w duecie u boku popularnej włoskiej wokalistki Chiary Grispo, z która nagrał nową wersję jej przeboju „Since You Left Me”.

Do sieci trafił  właśnie teledysk promujący utwór. Klip został nakręcony w Warszawie. Można zobaczyć w nim miedzy między innymi centrum miasta, bulwary wiślane, okolice Centrum Nauki Kopernik czy most Świętokrzyski.

Czytaj też Trudno oderwać wzrok. Piękne dziewczyny Forum Ekonomicznego [ZDJĘCIA]

Chiara Grispo od dziecka związana jest z muzyką. Już jako 11-latka wygrała konkurs i została twarzą Disney Chanel, jednak największą popularność zyskała w 2016 roku, kiedy to udzieliła głosu głównej bohaterce filmu animowanego "Vaiana: Skarb oceanu". Jest starsza od Michała Szczygła o dwa lata i na muzycznym koncie ma kilkanaście przebojów. Jedną z najpopularniejszych jej piosenek jest ,,Come on". 

[email protected] fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu