Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
27/05/2019 - 15:05

Katarzyna Dudek: sportowcy gubią się w wirtualnym świecie [WIDEO]

Ludzie bardzo pozytywnie postrzegają sportowców, ale również na nich czyhają różne zagrożenia i pułapki. Jakie? To jedno z pytań, które zadaliśmy Katarzynie Dudek – trenerce klubu sportowego. Posłuchajcie naszej rozmowy.

- Sport, aktywność fizyczna i ruch to coś pozytywnego. Jest to dobrze odbierane przez społeczeństwo i wszystkim się wydaje, że to jest całkiem fajna praca. Ludzie nie widzą w niej żadnych minusów. Myślą, że wystarczy trzymać dietę, iść na trening i spocić się, ale nie jest tak do końca. Dzisiaj są takie czasy, że życie wirtualne i realne czasem się zazębiają, ale często są to dwa zupełnie inne światy. Masa sportowców gubi się w tym życiu wirtualnym – wyjaśnia Katarzyna Dudek

Zobacz też Co robić, aby schudnąć: rygorystyczna dieta, a może regularne ćwiczenia?

Często niestety dochodzi do tego, że ambitny sportowiec nie dostaje szansy, a na jego miejsce wskakuje osoba znikąd, tylko dlatego, że ma więcej lajków na portalach społecznościowych. Jest to duże niebezpieczeństwo związane ze światem wirtualnym i czyha ono nie tylko na sportowców, ale także na każdego człowieka. Dlaczego? Posłuchajcie naszej rozmowy.

RG [email protected] Film KSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)