Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
19/05/2019 - 10:30

Piosenkarka Krystyna Giżowska opowiada o swoich piosenkach i walce z chorobą

Znana piosenkarka Krystyna Giżowska już od 40 lat śpiewa i zachwyca słuchaczy swoimi piosenkami i pięknym głosem. Kilka dni temu odwiedziła powiat gorlicki. Jako gwiazda wieczoru wystąpiła na festynie w Bobowej. Ten koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców. Piosenkarka znalazła także chwilę na wywiad z dziennikarzem Sądeczanina. Posłuchajcie naszej rozmowy.

Krystyna Giżowska już prawie od czterdziestu lat koncertuje po całej Polsce, Europie, a nawet świecie, śpiewając swoje znane i lubiane piosenki takie jak np. „Przeżyłam z Tobą tyle lat”, „Złote obrączki” albo „Nie było Ciebie tyle lat”. Nie ma chyba Polaka, który nie znałby tych utworów.  

- Już od dziecka marzyłam żeby śpiewać. Nie ważne gdzie, byle śpiewać. Na początku śpiewałam na akademiach, przeglądach i festiwalach. Pamiętam, że mój pierwszy występ w szkole był w czwartej klasie na ławce – wspomina Krystyna Giżowska w rozmowie z Sądeczaninem.

Piosenkarka opowiedziała nam o początkach swojej kariery, o zmaganiach z ciężką chorobą oraz zdradziła, po kim odziedziczyła talent muzyczny. Posłuchajcie naszej rozmowy.

RG [email protected], Fot. RG, Film Daniel Szlag

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach