Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
24/09/2019 - 08:00

Rozmowa dnia: Top Model z Krużlowej. Naprawdę podrywa 15 dziewczyn na miesiąc?

Jest pewny siebie. Jego wyznania o ilości podrywanych dziewczyn... na miesiąc, wprawiły w zdumienie jurorów telewizyjnego show Top Model. Przez casting przeszedł jak burza, ale odpadł z programu po pierwszym odcinku. Jaki jest naprawdę Jakub Wrona, tegoroczny sądecki maturzysta z Krużlowej Niżnej? Czy rzeczywiście jest Casanovą, czy też świadomie wykreował taki właśnie wizerunek, żeby zwrócić na siebie uwagę i wyróżnić się spośród tłumu tych, którzy marzą o przepustce do kariery na wybiegu.

To już prawdziwy wysyp talentów! Sądeczanie przypuścili prawdziwy szturm na telewizyjne programy, które otwierają drogę do kariery. Do tej pory mieliśmy bardzo silną, muzyczną reprezentację na czele z Michałem Szczygłem ze Starej Wsi, który wyrósł na gwiazdora, ale jak dotąd nie było nikogo, kto zawalczyłby o karierę modela aż do momentu, kiedy pojawił się Jakub Wrona z Krużlowej Niżnej, tegoroczny maturzysta sądeckiego, drugiego ogólniaka.

czytaj też Chłopak z Krużlowej w telewizyjnym show Top Model szokował jurorów. Dał czadu!

Wszyscy trzymali kciuki za pana udział w programie Top Model.  Poszedł pan jak burza w castingu, ale poległ pan w pierwszym odcinku, kiedy odbyły się sesje zdjęciowe. Traktuje pan to w kategoriach porażki, czy to raczej była zabawa.
-To na pewno nie była porażka, raczej przygoda.Mój udział w programie to był raczej impuls. Chciałem sam siebie sprawdzić, zobaczyć jak tam jest, jak to wygląda od środka. Okazało się to bardzo ciekawe. Nie nastawiałem się na wygraną. Poszedłem tam też trochę w ramach żartu.

Zrobił pan wrażenie na jurorach swoim wyznaniem, że uchodził pan za szkolnego przystojniaka i że podrywał pan 15 dziewczyn na miesiąc. Chciał pan zabłysnąć, czy rzeczywiście łamał pan dziewczynom serca?
-Zauważyłem, że do tego programu dostają się ludzie, którzy mają własne historie, albo smutne, albo radosne…

Czy historia szkolnego Casanovy jest prawdziwa czy też wymyślona? Jak wyglądają kulisy programu Top Model? Czy tegoroczny absolwent sądeckiego ogólniaka, który w tym roku dostał się na Politechnikę Krakowską, stawia na biotechnologię, bo taki kierunek studiów wybrał, czy też nadal marzy o karierze na wybiegu…. Na te i inne pytania w rozmowie z „Sądeczaninem” odpowiada Jakub Wrona z Krużlowej Niżnej, uczestnik telewizyjnego programu Top Model.

[email protected]  Fot. jmDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)