Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
02/07/2019 - 08:15

W jakich rolach spełnia się Patrycja Fereniec

Patrycja Fereniec lubi śpiewać, uwielbia się fotografować, a nade wszystko kocha aktorstwo. Jest znana z wielu programów telewizyjnych i seriali. Pośród licznych obowiązków znalazła czas, aby odwiedzić redakcję Sądeczanina. Posłuchajcie naszej rozmowy.

Patrycja Fereniec jest znaną sądeczanką, która mimo młodego wieku ma przeróżne zainteresowania. Wchodząc na jej profil na Facebooku można dowiedzieć się, że jest modelką, dziennikarką, aktorką i wokalistką. Jak jej się udaje pogodzić te wszystkie role?

- Lubię każdą z tych ról i sprawiają mi ogromną przyjemność. Wiadomo, że jeśli ktoś robi to co kocha, to nie pracuje przez ani jeden dzień w życiu. Jestem szczęśliwa, że mogę wykonywać te zawody, dlatego godzenie ich jest dla mnie czystą przyjemnością – wyjaśnia w rozmowie z dziennikarzem Sądeczanina Patrycja Fereniec.  

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: przeważa płeć piękna i polski repertuar

Jest znana z wielu programów telewizyjnych i paradokumentów w których odegrała kluczowe role. Do tej pory udało jej się wystąpić w takich serialach jak np. „Szpital”, „Oszukane” czy „Na ratunek 112”.

- Ostatnio miałam okazję wystąpić w programie „Shopping Queen”, gdzie miałyśmy za zadanie z innymi dziewczynami w godzinę ułożyć dwie stylizacje, gdzie tematy wyznaczyła Joanna Horodyńska. Okazało się, że presja czasu robi swoje. Wszystko pięknie i ładnie ogląda się siedząc przed telewizorem. W życiu okazuje się, że jest zupełnie inaczej. To wszystko nie jest takie proste – opowiada z uśmiechem na twarzy. 

Jak zaczęła się jej przygoda z telewizją i aktorstwem? Która rola zapadła w szczególny sposób w jej pamięci? Jakie to jest uczucie, zostawić swoje dotychczasowe obowiązki i wyruszyć na kilka tygodni w podróż po Europie, połączoną z sesją zdjęciową? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym wywiadzie.

RG [email protected], Fot. i Film D. SzlagDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)