Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
04/04/2018 - 11:50

Ewelina Boczarska lubi też śpiewać ruchem. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Ewelina Boczarska ma 11 lat, ale na casting i półfinału Sądeckich Młodych Talentów wkroczyła pewnym krokiem świadomej siebie artystki. Zaserwowała nam niepowtarzalny klimat „Wesołego Miasteczka”. Jesteśmy przekonani, że Marek Sochacki i Jarosław Piątkowski pisali ten utwór właśnie dla takich pełnych radości życia i spontaniczności wokalistek.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Julia Skowron ma 15 lat ale już toruje sobie drogę do nieśmiertelności

Ewelina jest uczennicą piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu. Tajniki sztuki wokalnej poznaje dzięki swojej nauczycielce z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu Agnieszce Basiadze.

– Chodzę też do Szkoły Muzycznej imieniem Fryderyka Chopina w Zawadzie. Tam gram na fortepianie u pani Elżbiety Malczak. Na co dzień słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho. Tak naprawdę, to nie mam jakiejś swojej, takiej ulubionej piosenki – uzupełnia swój krotki życiorys.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Cantabile – wyjątkowo apetyczne trio

- Dlaczego akurat taką piosenkę wybrałam teraz? Bo przede wszystkim lubię takie piosenki, w których można też zagrać ruchem. Repertuar pomaga mi wybrać pani Basiaga i to ona mnie przygotowuje do występu. Zawsze jednak pyta, co mi się podoba – dodaje dziewczynka, by zapytana o sukcesy sceniczne opowiedzieć bez fałszywej skromności za to z wielką satysfakcją: - Oj, było ich bardzo dużo. W zeszłym roku na przykład byłam finalistką konkursu Sądeckie Młode Talenty. Cały czas jeżdże też na przeglądy muzyczne po całej Polsce.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Ewelinę Boczarską wyślijcie sms o treści: TALENT.1 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach