Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
13/05/2019 - 20:50

Sądeckie Młode Talenty: Ania Hojniak śpiewa o ludzkiej naturze

Anna Hojniak ma 12 lat i już jasno sprecyzowane plany na przyszłość – chce zostać lekarzem. Dlatego realizując swoją muzyczną pasję uczestnicząc w szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty zaśpiewała piosenkę bardzo bliską jej zawodowym marzeniom - „People help the people” Birdy. Jury szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty jest oczarowane. A Wy?

- Śpiewam od czwartego roku życia i aktualnie uczęszczam na indywidualne lekcje śpiewu do pani Małgorzaty Jędrzejak. Słucham najróżniejszej muzyki, wszystko zależy od dnia i humoru – opowiada o sobie Ania Hojniak.

Wybór piosenki zaprezentowanej na naszym konkursie nie był przypadkowy. – Bardzo mi się podoba, bo jest o pomaganiu ludziom a ja też bardzo lubię pomagać innym, dlatego w przyszłości chciałabym zostać lekarzem – mówi Ania.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Nastolatka może już się pochwalić pierwszym miejscem w Szkolnym Konkursie Patriotycznym. Z kolei w Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów awansowała do finału i otrzymała wyróżnienie.

Ania chodzi do szóstej klasy Szkoły Podstawowej im. Kurierów Sądeckich w Muszynie. W czasie wolnym 12-latka jeździ konno i gra w siatkówkę. – Uwielbiam też grać na ukulele – dodaje. Jest z bardzo umuzykalnionej rodziny jej brat też śpiewa – przede wszystkim utwory operowe - a tata gra w zespole regionalnym Muszyniacy.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Annę Hojniak wyślij sms o treści TALENT.10 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15. i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu