Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
13/05/2019 - 21:00

Sądeckie Młode Talenty: Emilia Gurgul nie bała się zmierzyć z Whitney Houston!

„I have nothing” to jeden z największych i najtrudniejszych do wykonania utworów Whitney Houston. Ale Emilia Gurgul nie bała się podjąć tego wyzwania i zaprezentowała go w szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty.

Emilia Gurgul ma 13 lat a śpiewa od trzech uczestnicząc w zajęciach Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowicy i pod okiem Ewy Nowel. – Uwielbiam śpiewać, ale kocham też jeździć na rowerze – dzieli się swoimi pasjami śmiejąc się przy okazji, że w swojej rodzinie jest pierwszą muzykującą osobą.  

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Konkurs Sądeckie Młode Talenty nie jest pierwszą sceniczną próbą. - Zajęłam raz pierwsze a raz trzecie miejsce w konkursie „Pod skrzydłami Anioła" w kategorii śpiew, trzecie miejsce w konkursie na piosenkę patriotyczną, drugie miejsce na Festiwalu Rodzinnym – wylicza część z nich.
13 – latka jest wielką fanką Beyonce i nie kryje, że właśnie taka kariera jest jej marzeniem. Jeśli jednak nie uda się jej przebić na rynku muzycznym to chciałaby zostać fryzjerką. Dziewczynka na co dzień uczy się w Szkole Podstawowej w Roztoce.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Emilię Gurgul wyślij sms o treści TALENT.8 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu