Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
13/05/2019 - 21:25

Sądeckie Młode Talenty: Maja Biskup postawiła na świetną „Reklamę”!

„Reklama” Natalii Rusek, to utwór, którym serca jury konkursu Sądeckie Młode Talenty podbiła Maja Biskup. Czy uda się jej też zjednać serca publiczności?

Maja Biskup ma 9 lat i uczy się śpiewu od dwóch lat pod okiem Ewy Nowel i w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy. Nagrać swój teledysk przyjechała z rodzicami oraz z młodszym rodzeństwem, gdy cały czas mocno jej dopingowali.
Jak zaczęła się jej muzyczna przygoda? – Podobały mi się równe piosenki, które bardzo lubiłam śpiewać najpierw z mamą i mama później zapisała mnie na zajęcia śpiewu – opowiada Maja.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Nie trzeba było długo czekać, by zaczęły się pierwsze publiczne występy i sukcesy. – Jak był Dzień Rodziny w Łukowicy to śpiewałam na scenie koło GOK „Kolorowe kredki”. Śpiewałam też w konkursie „Anielska nutka”. Sukcesu tu akurat nie było, ale bardzo mi się podobało. Cieszyłam się, że tam byłam i że wystąpiłam przed publicznością – relacjonuje z przejęciem 9-latka.
Nasza półfinalistka sama najchętniej słucha „Bieszczadzkich aniołów”. Przepada też za utworami Majki Jeżowskiej. Jak dorośnie chce nadal śpiewać, ale lubi też pływać i pomagać innym w nauce dlatego nie wyklucza, że kiedyś zostanie nauczycielką. Dziewczynka na co dzień uczy się w Szkole Podstawowej w Łukowicy.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Maję Biskup wyślij sms o treści TALENT.3 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu