Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
13/05/2019 - 20:10

Sądeckie Młode Talenty: Małgorzata Ostrowska byłaby dumna z Ani Orzeł

„Meluzyna” to jedna z ciekawszych pozycji w repertuarze Małgorzaty Ostrowskiej. Wybór i wykonanie tej piosenki dały Ani Orzeł z Łososiny Dolnej przepustkę do półfinałów szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty. Czy przyniesie jej również zwycięstwo?

Anna Orzeł ma 12 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej. Jak podkreśla – śpiewa od urodzenia i jest samoukiem. Dziewczynka uczestniczyła już w łososińskim konkursie „Talent na Start”. Ma spore wsparcie w rodzinie, której liczne grono też jest mocno rozśpiewane.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

- Lubię muzykę nowoczesną a przede wszystkim pop – mówi o swoich muzycznych fascynacjach. – Moją faworytką wśród piosenkarek jest Zuza Jabłońska – dodaje. Na półfinały przyjechała z bliskimi, ale pewna też, że kciuki trzyma za nią liczne grono rówieśników, którzy mocno jej dopingują w rozwijaniu muzycznej pasji.
Na co dzień dziewczynka opiekuje się psami – jej rodzice mają hodowlę. Dlatego Ania zastanawia się nad studiami weterynaryjnymi w przyszłości - choć jak podkreśla – najbardziej chciałaby… iść do wojska.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Annę Orzeł wyślij sms o treści TALENT.18 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach