Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
13/05/2019 - 20:45

Sądeckie Młode Talenty: Martynka Koszkul to wulkan energii! Śpiewa bez przerwy

Martyna Koszkul ma zaledwie 10 lat a jednocześnie jest zwyciężczynią wielu konkursów wokalnych w Małopolsce. Udział w półfinale szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty zapewniło jej brawurowe wykonanie piosenki „Let it go” Demi Lovato.

Jak już wspomnieliśmy Martynka Koszkul ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów. Zdobyła już tytuł Artysty roku 2018  i pierwsze miejsce w konkursie kolędy w Szczawie w 2019 roku. W tym roku zajęła też drugie miejsce w Gminnym Konkursie Kolędy i Pastorałek oraz wygrała konkurs Pod Angielską Nutką. To jej też przypadł laur zwycięstwa w tegorocznych edycjach Małopolskiego Konkursu Piosenki Świątecznej w Nowym Targu i Konkursu Piosenki Angielskiej tej samej miejscowości.

- Śpiewam od urodzenia, ale na lekcje śpiewu chodzę od sześciu lat. Moją opiekunką jest pani Monika Rębilas. Lubię słuchać Ewę Farnę i Edytę Górniak – opowiada o sobie dziewczynka, która już trzykrotnie brała udział w naszym konkursie. W jednej z edycji zajęła nawet trzecie miejsce z piosenką z bajki „Kraina lodu”.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Dziewczynka pochodzi z Piwnicznej-Zdroju gdzie uczęszcza do czwartej klasy szkoły podstawowej. Jak śmieje się jej mama - dziewczynka ma energii za setkę dzieci i uwielbia być w ciągłym ruchu, ale na dziś nie wyobraża sobie swojej przyszłości poza show biznesem.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Martynę Koszkul wyślij sms o treści TALENT.11 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu