Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
13/05/2019 - 21:30

Sądeckie Młode Talenty: zespół Bez Buta to młodzi ludzie z wielkim talentem

Zespół Bez Buta tworzą uczniowie sądeckiej "Dwójki". W szóstej edycji Sądeckich Młodych Talentów wykonali utwór „Cheap thrills”. Czy uda im się zwyciężyć w naszym konkursie? Wszystko w Waszych rękach.

Zespół Bez Buta został założony cztery miesiące temu. To właśnie wtedy młodzi muzycy wystąpili po raz pierwszy w tym składzie w konkursie „Szansonada”, który co roku odbywa się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Zespół tworzą uczniowie tej szkoły. Wszyscy uczęszczają do jednej klasy.  

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Podczas Szansonady udało im się zająć drugie miejsce. Teraz postanowili sprawdzić swoich sił w szóstej edycji Sądeckich Młodych Talentów.

- Naszym celem i marzeniem jest wygranie tego konkursu – mówi z uśmiechem na twarzy Jolanta Mrówka, liderka zespołu.  

Podczas przesłuchań wykonali piosenkę pt. „Cheap thrills”. Utwór w wykonaniu uczniów sądeckiej „dwójki” spodobał się jurorom. Teraz Zespół Bez Buta będzie zabiegał o głosy sądeczan w wielkim półfinale. Czy uda im się zwyciężyć? Wszystko w Waszych rękach.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni pięciu Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na zespół BEZ BUTA wyślij sms o treści TALENT.2 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu