Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
04/04/2018 - 11:30

Sebastian Cebula „przytuli” wszystkich fanów Andrzeja Piasecznego. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Sebastian Cebula ma 21 lat. W Sądeckich Młodych Talentach po raz pierwszy stanął w szranki muzycznej rywalizacji solo a jego ciepły głos z miejsca ujął wszystkich uczestników naszego przedsięwzięcia.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Krystian Gizicki ma wielki apetyt i na muzykę i na słodkości

- Śpiewam od siódmego roku życia Od pół roku uczę się śpiewać w studiu wokalnym IMMusic pod okiem pani Izabeli Mytnik. Inspiracje? Słucham wszystkiego, co leci w radiu. Gdybym miał pójść czyjąś drogą muzyczną, to byłby to Andrzej Piaseczny, którego utwór „Chodź, przytul, przebacz” właśnie zaśpiewałem – opowiada sam Sebastian.

- To jest mój pierwszy konkurs, w którym uczestniczę ale należę do chóru Veraicon przy Bazylice świętej Małgorzaty w Nowym Sączu, z którym zdobywamy różne nagrody. Ostatnio na przykład w Rzeszowie zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie kolęd i pastorałek – dodaje.

Sebastian działa też w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu a pod koniec ferii, w lutym wraz ze znajomymi zorganizował koncert "Miłość stanęła w drzwiach"

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Sześcioletnia Emilka Pajor to prawdziwy lew sceniczny!

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Sebastiana Cebulę wyślijcie sms o treści: TALENT.5 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu