Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
05/02/2018 - 16:00

Sądeczanin Roku 2017. Andrzej Grygiel buduje wspólny dom, któremu na imię Polska

Andrzej Grygiel na co dzień mieszka w Jasiennej – wiosce położonej w gminie Korzenna. Jest szczęśliwym mężem i ojcem sześciorga dzieci. Od najmłodszych lat zaangażowany w życie społeczne i polityczne gminy i powiatu nowosądeckiego.

- Z wielką satysfakcją i radością przyjąłem informację o nominacji do plebiscytu „Sądeczanin Roku 2017” – mówi z uśmiechem Andrzej Grygiel.

Od 1984 roku do dnia dzisiejszego wraz z żoną Mariolą prowadzi firmę GRAND, która związana jest z usługami ślusarskimi, w tym także produkcją części i maszyn rolniczych.

- Przyjemne wspomnienia związane z początkami mojej działalności są spowodowane tym, że spotkałem ludzi bardzo życzliwych i serdecznych, mieszkańców mojej Jasiennej, którzy pomagając mi bezinteresownie, widzieli potrzebę budowania czegoś nowego. Tego, co będzie w przyszłości im służyło – dodaje. 

Zobacz też Andrzej Grygiel. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Andrzej Grygiel znany jest jako człowiek pracowity i z uporem dążący do osiągnięcia zamierzonych celów. Zawsze życzliwy, uczynny i pomocny w rozwiązywaniu problemów. Od wielu lat wspomaga lokalne inicjatywy: działalność zespołów regionalnych, klubów sportowych, stowarzyszeń. Stawia także na rozwój młodych osób – wielokrotnie gościł w swojej firmie młodzież i uczniów sądeckich szkół na wizytach studyjnych.

- Zamiłowanie do pracy społecznej wyniosłem z domu. Dzisiaj to już prawie pracoholizm. Jednak z tego pracoholizmu niekoniecznie chcę się leczyć. Raczej próbuję zarażać rzetelnością i pracowitością wszystkich ludzi napotkanych na swojej drodze – podkreśla Andrzej Grygiel.  

Andrzej Grygiel – SMS o treści SR.9 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018